Past Master

John Robertson
Petition book no. (Founder Member)



Offices Held:-

Installed as WJW 26th December 1919.
Installed as WSW 24th December 1920
Installed as RWM 23rd December 1921
Installed as Substitute Master 21st December 1923
Re-Installed as Substitute Master 19th December 1924



Installing Masters:

1921:- Bro.John Gould PM 374



Honorary Membership:-
Information not available at time of publishing

Others:-
Information not available at time of publishing

Disclaimer  /  Copyright  /  

© 2020 by Lodge St John Stoneyburn No1186. Proudly created with Wix.com