Past Master

Jamie Alexander Rafferty

Petition book no. (Founder Member)

Applied to join 
Enquiry held  
Ballot taken  21st October 1993

Dates of Degrees:-

Initiated  2nd December 1993
Passed  6th January 1994
Raised   3rd March 1994
Mark Degree  1st December 1994 

Offices Held:-

Installed as WSW 24th February 2018
Installed as RWM 22nd Feb 2019

Re-installed as RWM  Feb 2020



Installing Masters:

2019: Bro Alan Borsbey PM 1186

           Bro David O'Neil PM 374

           Bro Andrew Cameron PM 272

2019: Bro Alan Borsbey PM 

           Bro Murray Robertson PM


Honorary Membership:-
Information not available at time of publishing

Others:-
Information not available at time of publishing

Disclaimer  /  Copyright  /  

© 2020 by Lodge St John Stoneyburn No1186. Proudly created with Wix.com