Past Master

Andrew Stenhouse
Petition book no. (Founder Member)



Offices Held:-

Installed as Inner Guard 26th December 1919.
Installed as Senior Deacon 24th December 1920
Installed as WJW 23rd December 1921
Installed as RWM 21st December 1923
Re-Installed as WJW 23rd December 1927
Re-Installed as Inner Guard 21st December 1928



Installing Masters:

Bro.John Gould PM 374



Honorary Membership:-
Information not available at time of publishing

Others:-
Information not available at time of publishing

Disclaimer  /  Copyright  /  

© 2020 by Lodge St John Stoneyburn No1186. Proudly created with Wix.com